SPATIU COMERCIAL 752 MP | BATAR | TEREN 1.474 MP | BIHOR

128.000 €
231.46 € / mp

Batăr, Judeţul Bihor

Suprafață utilă totală:
553 mp
An construcție:
2024

Descriere spațiu comercial

UP IMOBILIARE ofera spre vanzare in exclusivitate: Spatiu comercial in comuna Batar, Bihor, chiar la strada principala. Se vinde impreuna cu proiect , facut pentru o sala de nunti cu capacitate de 400 de persoane. Constructie la rosu, curentul, apa si canalizarea sunt trase in cladire. Se vinde fara aparatura din bucatarie. Suprafata construita : 752 mp Suprafata utila: 553 mp Suprafata teren: 1.474 mp Front stradal: 27 ml Compartimentabil – spatiul poate fi adaptat si personalizat dupa bunul plac, pentru orice alta activitate. Utilitati : curent, apa, canalizare, trifazic ( pregatit) Pret: 128.000 EURO negociabil Telefon: - Antonia Pentru mai multe detalii si programari pentru vizionare contactati-ne.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1306208
Suprafață utilă: 553 mp
Suprafață utilă totală: 553 mp
An construcție: 2024

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 296 mp, în Tileagd
139.400 €
Județul Bihor, Tileagd
296 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 170 mp, în Ultracentral
134.500 €
Oradea, Ultracentral
170 mp utili
Spațiu industrial, de 1,978 mp, în Gheghie
120.000 €
Județul Bihor, Gheghie
1.978 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 85 mp, în Ultracentral
140.000 €
Oradea, Ultracentral
85 mp utili
70 mp teren
Spațiu comercial, de 58 mp, în Central
139.000 €
Oradea, Central
58 mp utili
Spațiu comercial, de 51 mp, în Nufărul
121.000 €
Oradea, Nufărul