2 zile în urmă
8
- Agenție
Spațiu comercial, de 365 mp, în Băiceni
399.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1,093.15 €
/ mp
Băiceni, Judeţul Botoşani
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Va propunem spre vanzare o pensiune la cheie, situata in com. Curtesti, Botosani.P+E+M, construita din caramida in anul 2022izolatie exterioara de 10cm de vata bazalticafatada cu tencuiala decorativa si caramida decorativageamuri profil PVC cu sticla tripanacoperita cu tigla roca vulcanicasuprafata de 365mp1100mp teren amenjat cu gazon cu instalatie automata de aspersoare si pomi fructiferizona de relaxare cu sauna si ciubargratar, afumatoare, cuptorput de 90m si fantana de 13 tuburisistem dedurizare a apei cu ultraviolete si osmoza inversapanouri fotovoltaice si panouri solaresistem supraveghere video, alarmacentrala termica pe lemne ATMOS de 50kw, pufer de 1.5 toneaparate de aer conditionat in toate camerelesistem centralizat de aspirare din cameregard cu stalpi de caramida si poarta de acces automatafosa 30mc, curent trifazatPensiunea se vinde complet mobilata si utilata si dispune de :Parter:1 camera cu dressing si baiesala de fitnessbiroucamera de zitoaletabucatarie complet utilata + camaraterasa acoperitacamera tehnica cu intrare separata.2. Etaj:4 camere, fiecare cu baie si dressinghol mare2 balcoane mari3. Pod inalt pentru depozitare, izolat cu vata minerala si rigips ignifug Imobilul este liber de sarcini! Se accepta si plata in rate pe 3-4 ani cu un avans mai mare !Pentru informatii suplimentare, pentru programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastra completa nu ezitati sa ne contactati telefonic la 07********12 sau 07********03, sau la sediul agentiei imobiliare Venus, pe str.Marchian nr. 1(langa Banca Transilvania)Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: