Locul unde afacerea ta prinde contur! Spațiu de 206 mp de vânzare

250.000 €
1,213.59 € / mp

Oraşul Vechi, Baia Mare

Suprafață utilă totală:
206 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
1970

Descriere spațiu comercial

Disponibil acum pentru vânzare, acest imobil reprezintă o soluție completă pentru antreprenorii care caută un spațiu tehnic bine poziționat, cu o logistică excelentă. Repere cheie: - Suprafață: 206 mp utili, compartimentați strategic (open-space, zone de producție, birou administrativ). - Funcționalitate: 4 intrări separate (ideal pentru separarea fluxurilor de marfă/personal), curent trifazic (380V) și toate utilitățile racordate. - Accesibilitate: Spațiul beneficiază de locuri de parcare disponibile chiar în fața imobilului, asigurând un acces facil pentru clienți și pentru operațiunile de încărcare/descărcare. Potențial: Ideal pentru laboratoare alimentare (conform normelor de flux), showroom-uri sau activități de producție/distribuție. Proprietatea oferă libertate totală de amenajare, fiind pregătită pentru a fi adaptată oricărui concept de business. Se pot discuta diverse variante de preluare a spațiului. Preț : 250.000 EUR Vă stau la dispoziție pentru informații suplimentare sau pentru a programa o vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 732871
Suprafață utilă: 206 mp
Suprafață utilă totală: 206 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 1970

Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 1642 m