Afacere la cheie ! Spatiu comercial 357 mp utili, zona Baciu

570.000 €
1,596.64 € / mp

Baciu, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
357 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz propune la vanzare spatiu comercial cu tot cu sala de fitness ce isi desfasoara activitatea de 7 ani. Are o suprafata utila de 357 mp utili, compartimentarea este dispusa astfel : -Receptie+louge 30 mp -sala 189 mp -doua vertiare insumand 50 mp -vestiar personal 11 mp -4 dusuri -spatiu tehnic -sala aerobic 54 mp Se poate vinde si doar afacerea pentru suma de 78000E echipata complet, si se continua chiria de aproximativ 2500 E pe o perioada stabilita cu proprietarul ! Sala se vinde de pe persoana fizica ! Cod oferta / ID BLITZ: P156818 Id intern: P156818 Suprafata totala: 410 m2 An finalizare constructie: 2015 Stadiu constructie: Finalizat Nr. locuri parcare: 3 Tip imobil: Bloc de apartamente
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1030832
Suprafață utilă: 357 mp
Suprafață utilă totală: 357 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Parohia Ortodoxa
Mijloace transport aprox. 436 m
transport
Capela Ortodoxa
Mijloace transport aprox. 442 m
transport
Statia Primarie II, linia 31B
Mijloace transport aprox. 456 m
transport
Primarie
Mijloace transport aprox. 456 m
Școală
education
Gradinita Baciu
Învățământ aprox. 438 m
education
Scoala cu Clasele I-VIII Baciu
Învățământ aprox. 446 m
education
Scoala Gimnaziala Speciala Transilvania
Învățământ aprox. 490 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 347 m
parks