Spațiu Comercial de vânzare, Zona Cornișa, Bacău

150.000 €
652.17 € / mp

Cornişa, Bacău

Suprafață utilă totală:
230 mp
An construcție:
1997

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial de vânzare în Bacău, Str. Pictor Ioan Andreescu – Comision 0%! Descoperă potențialul unui spațiu generos, cu destinație comercială, amplasat într-o zonă cu vad excelent, aproape de Piața Sud, Orizont și zona Tic-tac. Cu o suprafață construită de 275 mp și o suprafață utilă de 230 mp, imobilul este ideal pentru dezvoltarea unei afaceri de succes. Terenul aferent are 193 mp, iar poziționarea în mijlocul cartierului, înconjurat de blocuri turn, școli și grădinițe, garantează un flux constant de clienți și o putere de cumpărare ridicată. Construit în 1997, din bolțari, spațiul a funcționat în permanență ca bar și poate fi preluat ca afacere la cheie, la cerere. Compartimentarea este una eficientă: Beci – ideal pentru amenajarea unei crame sau spațiu de depozitare suplimentar; Parter – un spațiu principal cu bar și zonă de mese, o sală mare suplimentară cu mese, grupuri sanitare separate pentru femei și bărbați, birou, precum și spații de depozitare; Terasa generoasă – perfectă pentru sezonul cald și pentru atragerea clienților. Dotări și utilități: Toate utilitățile disponibile; Curent electric trifazic (380V), potrivit pentru orice tip de activitate comercială; Încălzire prin centrală pe gaz, asigurând confortul pe tot parcursul anului. Acest spațiu este alegerea ideală pentru investitori sau antreprenori care își doresc o locație cu vad excelent, funcționalitate și vizibilitate maximă, într-o zonă cu trafic pietonal și rezidențial intens. Dacă îți dorești un spațiu bine amplasat, cu tradiție și potențial de creștere, această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă! Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, nu ezita să mă contactezi! Ștefan Filip – Consultant Imobiliar REEVO