3 zile în urmă
10
- Agenție
Afacere si proprietate HORECA, 30 min de Bacau
2.900.000 €
1,757.58 €
/ mp
Calea Moldovei, Bacău
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Blitz va propune sa achizitionati o afacere HORECA cu un randament anual net de aproximativ 20%, profit aprox de 500.000 euro anual, in proximitatea E85.
Proprietatea este ampla si este formata din hotel clasificat la 3 stele, terasa, complex mini-agrement cu piscina pentru adulti si piscina pentru copii, sala Ballroom pentru evenimente( 400 persoane), pavilion evenimente/cort, teren intravilan in suprafata de 10.000 mp, piscina, terasa exterioara.
Afacerea are incheiate un numar semnificativ de contracte pentru anii anteriori, si rezervari 2026-2027, ceea ca asigura si premisele unei bune continuitati.
Pentru prezentarea in detaliu a acestei oportunitati si modul in care puteti deveni proprietarul ei, va invit la o discutie!
Cod ofertă / ID BLITZ: P139792
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 15 Mai 2026
ID anunț: 1610832
Suprafață utilă:
1.650 mp
Suprafață utilă totală:
1.650 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Calea Moldovei
- Spații comerciale de vânzare în Bacău
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în Republicii
- Spații comerciale de vânzare în Izvoare
- Spații comerciale de vânzare în Ștefan cel Mare
- Spații comerciale de vânzare în Ultracentral
- Spații comerciale de vânzare în CFR
- Spații comerciale de vânzare în Banca Națională
- Spații comerciale de vânzare în 9 Mai
- Spații comerciale de vânzare în Cornișa
- Spații comerciale de vânzare în Nord