3 zile în urmă
7
- Agenție
SPATIU COMERCIAL GROSI 400 MP
64.900 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
202.81 €
/ mp
Auşeu, Judeţul Bihor
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Up Imobiliare va prezinta in exclusivitate :Spatiu comercial pe strada principala drum E60 in Grosi, judetul Bihor.Este pentru investitie, alimentatie publica cat si alta activitate, avand vad comercial intens.Cladirea este in forma de L cu vedere la strada si are 2 intrari, cu un front de 20 ml si acces auto pentru marfa.Compusa din: 3 incaperi, 2 locuri sanitareUTILITATI: apa, canlizare, fosa, curent, trifazicSuprafata teren: 460 mpSuprafata totala construita: 400 mpPret: 64.900 EURO negociabil 0% COMISIONTELEFON:
- AntoniaNu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 19 Mai 2026
ID anunț: 1635945
Suprafață utilă:
320 mp
Suprafață utilă totală:
320 mp
An construcție:
1990
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Aușeu
- Spații comerciale de vânzare în Oradea
- Spații comerciale de vânzare în Sânmartin
- Spații comerciale de vânzare în Borș
- Spații comerciale de vânzare în Marghita
- Spații comerciale de vânzare în Aleșd
- Spații comerciale de vânzare în Oșorhei
- Spații comerciale de vânzare în Salonta
- Spații comerciale de vânzare în Săcueni
- Spații comerciale de vânzare în Tileagd
- Spații comerciale de vânzare în Băile Felix
- Spații comerciale de vânzare în Nojorid