De vanzare spatiu comercial ultracentral , multiple destinatii

125.000 €
1,785.71 € / mp

Ultracentral, Arad

Suprafață utilă totală:
70 mp

Descriere spațiu comercial

Fara agentii imobiliare. De vanzare sau de inchiriat. Spa?iu comercial, ultracentral, compus din: - 3 incaperi spatioase ?i grup sanitar. - cu doua vitrine si usa cu intrare direct din strada. Interiorul spa?iului puteti sa-l adaptati (modificati), configurandu-l dupa doleanta dv. De?ine: - climatizare invertor ( cald rece) noua, - centrala proprie pe gaz, - instalatie noua de incalzire cu calorifere, tevi de cupru. - apa. - curent - canalizare ID anun? : 1767928837
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1656885
Suprafață utilă: 70 mp
Suprafață utilă totală: 70 mp
Stadiu construcție: Finalizată

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 100 mp, în Ultracentral
129.000 €
Arad, Ultracentral
100 mp utili
1990
Spațiu comercial, de 95 mp, în Micălaca
120.879 €
Arad, Micălaca
95 mp utili
10E
2017
Spațiu comercial, de 90 mp, în Ultracentral
115.000 €
Arad, Ultracentral
90 mp utili
Spațiu comercial, de 68 mp, în Central
129.900 €
Arad, Central
68 mp utili
1902
Spațiu comercial, de 87 mp, în Central
118.000 €
Arad, Central
87 mp utili
Spațiu comercial, de 83 mp, în Central
120.001 €
Arad, Central
83 mp utili
120 mp teren
7E
Spațiu comercial, de 62 mp, în Central
125.000 €
Arad, Central
62 mp utili
Spațiu comercial, de 75 mp, în Malul Mureșului
130.000 €
Arad, Malul Mureșului
75 mp utili
1E
1990
Birou, de 57.299999237061 mp, în Micălaca
120.000 €
Arad, Micălaca
57,3 mp utili
9E
2025