Spa?iu ultracentral la demisol

79.000 €
263.33 € / mp

Ultracentral, Arad

Suprafață utilă totală:
300 mp
An construcție:
1892

Descriere spațiu comercial

Oportunitate de investi?ie excep?ionala! Descopera poten?ialul infinit al acestui spa?iu comercial amplasat strategic in inima ora?ului, la kilometrul zero! Caracteristici cheie: Suprafa?a generoasa: Cu 300 mp utili ?i 488 mp construi?i, acest spa?iu ofera spa?iu generos pentru a-?i dezvolta afacerea in conformitate cu viziunea ta. Destina?ie diversa: Fiind potrivit pentru o gama larga de activita?i comerciale, acest spa?iu ofera flexibilitate in adaptarea la diferite nevoi de afaceri, fie ca este vorba despre un magazin de retail, un birou sau chiar un studio de crea?ie. Amplasare excelenta: Acest spa?iu beneficiaza de o pozi?ionare centrala, atragand un flux constant de clien?i ?i oferind acces u?or pentru angaja?i ?i furnizori. Poten?ial de cre?tere: Cu o zona cu poten?ial de dezvoltare rapida, acest spa?iu ofera oportunita?i nelimitate pentru cre?tere ?i expansiune intr-un mediu comercial dinamic. Spa?iul este in continua imbunata?ire prin scoaterea buca?ilor de caramizi ?i igienizare. Contacteaza-ma astazi pentru a afla mai multe despre aceasta oportunitate extraordinara! Nu rata ?ansa de a investi in viitorul prosper al afacerii tale. Radu Mitran - Consultant imobiliar PROPERTY LAB. Tel. e-mail: sau Victor Nedelcu - Consultant imobiliar PROPERTY LAB. Tel. e-mail: CP2013243
Citește mai mult Citește mai puțin
2 Parcări

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 434746
Suprafață utilă: 300 mp
Suprafață utilă totală: 300 mp