Spatiu Comercial, 60 mp, str. Crișan Nr. 5, Centru Arad

49.000 €
816.67 € / mp

Ştrand Neptun, Arad

Suprafață utilă totală:
60 mp
Nr. niveluri:
1
An construcție:
1920

Descriere spațiu comercial

Direct proprietar persoana juridica, vand spatiu comercial amplasat la demisolul unui bloc de locuinte colective cu regim de inaltime D+ P+1E, situat intr-o zona centrala a municipiului Arad. Spatiul comercial este compus din 2 apartamente ( 12B si 12C) avand o suprafata utila totala de 60 mp ( 43,48 mp ap12B si 16,52 mp ap.12C + 27 mp cota indiviza, fiind compuse din doua camere, hol si grup sanitar/spatiu depozitare, ideal pentru desfasurarea unei activitati comerciale, fost salon de infrumusetare / coafor. Este racordat la toate utilitatile ! Structura de rezistență a clădirii : Beton armat Tip acoperis : Beton armat lemn Pereții : Caramizi Acces la demisol direct din str.Crișan Nr. 5, spatiul comercial necesita renovare completa. Pentru vizionare, poze/video + documente cadastrale, va rugam sa nu ezitati sa ne contactati !
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1641876
Suprafață utilă: 60 mp
Suprafață utilă totală: 60 mp
Regim înălțime: P+1E
An construcție: 1920

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 597 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 649 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 654 m
transport
Autogara CTP
Mijloace transport aprox. 713 m
Școală
education
Palatul Copiilor
Învățământ aprox. 270 m