2

Sp. com. zona Podgoria-Maniu - ID : RH-21759-property

400.000 €
1,355.93 € / mp

Podgoria, Arad

Suprafață utilă totală:
295 mp
An construcție:
2012

Descriere spațiu comercial

Vand spatiu comercial zona Podgoria-Iuliu Maniu, suprafata construita de 426 mp, suprafata utila 295 mp, compus din 4 incaperi, grupuri sanitare, magazie, incalzire cu centrala proprie pe gaz, 2 locuri de parcare. Pret : 400.000 euro ID : RH-21759-property
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 348366
Suprafață utilă: 295 mp
Suprafață utilă totală: 295 mp
An construcție: 2012

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 182 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 281 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 287 m
transport
Uzina Electrica
Mijloace transport aprox. 537 m
Școală
education
Liceul Baptist Alexa Popovici
Învățământ aprox. 79 m
education
Iuliu Maniu
Învățământ aprox. 173 m
education
Scoala Gimnaziala nr. 5
Învățământ aprox. 197 m
education
Liceul de Arta Sabin Dragoi
Învățământ aprox. 365 m
Recreere
restaurants
Venezzia Pizza Express
Restaurante aprox. 107 m
shopping
Profi City
Supermarket/Mall aprox. 171 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 225 m
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 432 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 500 mp, în Grădiște
375.000 €
Arad, Grădiște
500 mp utili
2000
Spațiu industrial, în Sud
428.000 €
Arad, Sud
2012
Spațiu comercial, de 200 mp, în Alfa
365.000 €
Arad, Alfa
200 mp utili
1E
2001
Spațiu comercial, de 240 mp, în Aurel Vlaicu
390.000 €