Spa?iu comercial in zona Intim, Arad

100.000 €
1,538.46 € / mp

Intim, Arad

Suprafață utilă totală:
65 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Spa?iu Comercial in Zona Intim, Arad cu intrare din strada. Suprafa?a Utila: 65 mp Loca?ie: Zona Intim, parterul unui bloc, aproape de Spitalul Jude?ean Descriere: Se ofera spre vanzare un spa?iu comercial modern, situat la parterul unui bloc in zona Intim din Arad. Acest spa?iu generos, cu suprafa?a utila de 65 mp, este ideal pentru cabinete medicale sau diverse alte activita?i datorita proximita?ii fa?a de Spitalul Jude?ean. Caracteristici principale: Compartimentare: 3 camere spa?ioase ?i 2 bai, oferind flexibilitate pentru diverse configura?ii ?i utilizari. Loca?ie excelenta: Amplasat in zona Intim, aproape de Spitalul Jude?ean, facilitand accesul pacien?ilor ?i colaborarea cu institu?iile medicale. Utilita?i complete: Spa?iul este dotat cu toate utilita?ile necesare pentru desfa?urarea activita?ilor comerciale ?i medicale. Accesibilitate: Situat la parterul unui bloc, cu acces facil pentru pacien?i ?i clien?i. Avantaje: Proximitatea fa?a de Spitalul Jude?ean: Ofera o oportunitate excelenta pentru cabinete medicale sau alte servicii conexe. Vizibilitate ?i accesibilitate: Loca?ia la parterul unui bloc asigura o vizibilitate crescuta ?i acces rapid. Zona dezvoltata: Intim este o zona bine dezvoltata, cu infrastructura ?i facilita?i diverse, atragand un flux constant de persoane. Pentru mai multe informa?ii, ne pute?i contacta oricand. Tudor Tra?ca - consultant imobiliar Property Lab Tel: E-mail: Cod proprietate 2035424
Citește mai mult Citește mai puțin