Spatiu de birouri - Vasile Milea

125.000 €
2,016.13 € / mp

Central, Arad

Suprafață utilă totală:
62 mp

Descriere spațiu comercial

Estate Connect ofera spre vanzare un spatiu cu vizibilitate excelenta si vad pietonal, situat intr-o zona intens circulata pe Bulevardul General Vasile Milea.Amplasat la parterul unui imobil cu regim de inaltime P+4E, acest spatiu este ideal pentru desfasurarea unor activitati comerciale sau de servicii intr-un cadru modern si functional.Imobilul dispune de o suprafata de 62 mp si este compus din: 4 incaperi, hol, debara, chicineta, baie, terasa.Spatiul este complet amenajat si beneficiaza: tamplarie PVC cu sticla termopan, usi interioare din lemn masiv, pardoseala placata cu gresie, zugraveli pe baza de vopsea decorativa San Marco si dispune de incalzire prin pardoseala cu centrala termica Bosch pe curent si de aparat de aer conditionat.Spatiul este perfect adaptat pentru o varietate larga de activitati comerciale si profesionale, precum: cabinet de avocatura, birou notarial, cabinet medical, activitati de birou, agentie de turism, tiparire si multiplicare, agentie imobiliara, agentie de publicitate.Zona cu un caracter comercial dezvoltat, acces direct din strada cu vizibilitate excelenta, locuri destinate parcarii.Pret: 125.000 Euro
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1614500
Suprafață utilă: 62 mp
Suprafață utilă totală: 62 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 470 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 581 m