Spatiu comercial de vanzare arad central

64.000 €
1,163.64 € / mp

Central, Arad

Suprafață utilă totală:
55 mp

Descriere spațiu comercial

Proprietar vand spatiu arad comercial central, vad foarte bun, 55m2 2 camere, camera din fata cu vitrina 6ml5ml , a doua camera 3ml4ml ,baie de serviciu, inaltimea spatiului peste 4m, ideal orice tip de investitie situat pe strada Marasesti nr. 7 Vanzare 64000neg. Nr. Tel. si whatsapp raspund oricand
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1534097
Suprafață utilă: 55 mp
Suprafață utilă totală: 55 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Romana
Mijloace transport aprox. 302 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 1849 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 1951 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 1953 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala nr. 2
Învățământ aprox. 224 m
education
Grup Scolar Industrial Aurel Vlaicu
Învățământ aprox. 339 m
education
Liceul Pedagogic Dimitrie Tichindeal
Învățământ aprox. 418 m
education
Academia Teologica
Învățământ aprox. 420 m
Recreere
restaurants
Asia Wok
Restaurante aprox. 159 m
shopping
Cerna
Supermarket/Mall aprox. 252 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 277 m
parks
Piata Avram Iancu
Recreere aprox. 380 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 28 mp, în Ultracentral
67.500 €
Arad, Ultracentral
28 mp utili
1E
1900
Spațiu comercial, de 60 mp, în Ultracentral
68.000 €
Arad, Ultracentral
60 mp utili
120 mp teren
3E
Spațiu comercial, de 43 mp, în Ultracentral
63.990 €
Arad, Ultracentral