SPATIU COMERCIAL de vanzare compus din Restaurant si pivnita in suprafata de 600 Mp

1.000 €
2.18 € / mp

Central, Arad

Suprafață utilă totală:
458 mp
Suprafață teren:
500 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Localul are renume si in trecut fiind utilizat de peste 50 de ani tot in acest scop. Se afla in centrul Aradului Nou si aproape de iesirea-intrarea dispre Timisoara. An finalizare: 2000 Nr. de locuri de parcare supraterana: 5 Structura de rezistenta: zidarie portanta Pereti: caramida Spatiu comercial compus din mai multe incaperi - Restaurant amenajat complet, bucatarie dotata cu aparaturi profesionale pe gaz si curent, doua grupuri sanitare. - Pivnita amenajata pentru bar, grup sanitar 270 mp - Garsoniera 28 mp1 camera, grup sanitar. - Apartament 2 camere, baie, bucatarie, grup sanitar. 78 mp - Pivnita amenajata, sala de sport.78 mp - Mansarda nefinalizata 78 mp Spatiile sunt pe persoana fizica In varianta cu casa in Arad la schimb plus difetenta se piate negocia la fata locului pretul este pietei 1000 de eu negociabil Am un restaurant intreg de vandut cu instalatie de sonorizare si lumini astept oferte sunt plecat in germania cateodata dar lasati va rog mesaj sau puteti suna si la tel Aceste spatii reprezinta si o foarte buna investitie, putand fi usor inchiriabile ulterior. Restaurantul cu apartamentul sala de sport in CF 431 mp Garsoniera in CF 28 mp ID anun? : 1539156604
Citește mai mult Citește mai puțin
5 Parcări

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1660241
Suprafață utilă: 458 mp
Suprafață utilă totală: 458 mp
Regim înălțime: P+1E
Nr. locuri parcare: 5

Istoric preț

Facilități