Sp. com. zona Atrium Mall - ID : RH-13829-property

604.000 €
2,013.33 € / mp

Central, Arad

Suprafață utilă totală:
300 mp
An construcție:
1990

Descriere spațiu comercial

Vand spatiu comercial zona Vlaicu-Atrium Mall, suprafata 300 mp, dotat, utilat, format din sala open-space la strada, birouri, grupuri sanitare. Pret : 604.000 euro ID : RH-13829-property
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1646291
Suprafață utilă: 300 mp
Suprafață utilă totală: 300 mp
An construcție: 1990

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Transdara - Atlassib
Mijloace transport aprox. 111 m
transport
Gara
Mijloace transport aprox. 500 m
transport
Arad
Mijloace transport aprox. 518 m
transport
Autogara CTP
Mijloace transport aprox. 703 m
Școală
education
Gradinita cu program saptamanal Nr. 2
Învățământ aprox. 594 m
education
Liceul de Arta Sabin Dragoi
Învățământ aprox. 858 m
education
Aron Cotrus
Învățământ aprox. 888 m
education
Scoala Generala Aron Cotrus
Învățământ aprox. 899 m
Recreere
shopping
Atrium Center
Supermarket/Mall aprox. 142 m
restaurants
Tucano Coffee
Restaurante aprox. 150 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 590 m
shopping
Alimentara Galbena
Supermarket/Mall aprox. 726 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 1,320 mp, în UTA
625.000 €
Arad, UTA
1.320 mp utili
2.655 mp teren
1995
Spațiu comercial, de 890 mp, în Aradul Nou
620.000 €
Arad, Aradul Nou
890 mp utili
1.765 mp teren
1E
Hotel/Pensiune, de 600 mp, în Aradul Nou
549.000 €
Arad, Aradul Nou
600 mp utili
1.375 mp teren
2006
Hotel/Pensiune, de 600 mp, în Aradul Nou