Showroom si Hala de depozitare

1.350.000 €
779.90 € / mp

Aradul Nou, Arad

Suprafață utilă totală:
1.731 mp

Descriere spațiu comercial

Imobil compus din teren intravilan, in suprafata de 5.100 mp si showroom plus depozit logistic cu o suprafata construita desfasurata de 1.731 mp, complet functional, cu infrastructura solida, facilitati moderne si o pozitionare ideala pentru activitati de distributie, depozitare sau operatiuni comerciale de anvergura.Localizare:Situat in Municipiul Arad, Calea Timisorii nr. 214, jud. Arad, acest spatiu ofera acces facil si direct la drumul principal E671 si la infrastructura de transport regional.Pozitia permite manevrarea rapida a fluxurilor de marfa, atat pentru livrarile urbane, cat si pentru cele nationale.Suprafata si compartimentare:Teren intravilan: 5.100 mp;Suprafata construita desfasurata: 1.731 mp;Spatiu generos, organizat eficient pentru un flux operational optim. Zona de birouri separata, ideala pentru activitati administrative sau coordonare logistica.Facilitati tehnice si functionale:Acces TIR permite intrarea camioanelor de mare tonaj fara restrictii;Curent trifazic suporta echipamente industriale si utilaje performante;Certificat energetic disponibil cladire conforma din punct de vedere energetic;Birouri moderne spatii amenajate pentru echipele de coordonare si management;Bucatarie si grupuri sanitare dotari esentiale pentru confortul personalului.Ideal pentru:Firme de distributie echipamente industriale sau de curatenie;Companii de logistica si transport;Investitori care cauta o proprietate solida si usor de adaptat diverselor activitati comerciale;Antreprenori care doresc sa isi extinda operatiunile in vestul tarii.