Sp. com. zona Aradul Nou - ID : RH-7798-property

549.000 €
549 € / mp

Aradul Nou, Arad

Suprafață utilă totală:
1.000 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Vand spatiu comercial zona Aradul Nou-Calea Timisorii, teren in suprafata de 1350 mp., camera mare open space, grup sanitar, magazii. Pret : 549.000 euro ID : RH-7798-property
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1646664
Suprafață utilă: 1.000 mp
Suprafață utilă totală: 1.000 mp
An construcție: 2000

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Aradul Nou
Mijloace transport aprox. 1337 m
transport
Aradul Nou
Mijloace transport aprox. 1375 m
transport
Piata Romana
Mijloace transport aprox. 1657 m
Școală
education
Liceul Teoretic Adam Muller Guttenbrunn
Învățământ aprox. 397 m
education
Generala nr. 20
Învățământ aprox. 865 m
education
Generala nr. 20
Învățământ aprox. 998 m
education
Scoala Gimnaziala nr. 2
Învățământ aprox. 1793 m
Recreere
parks
Stadionul Motorul
Recreere aprox. 48 m
restaurants
Steaua
Restaurante aprox. 116 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 675 m
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 1343 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 856 mp, în Sud
517.880 €
Arad, Sud
856 mp utili
1.119 mp teren
2012
Birou, de 211 mp, în Ultracentral
536.030 €
Arad, Ultracentral
211 mp utili
5E
2015
Birou, de 393 mp, în UTA
500.000 €
Arad, UTA
393 mp utili
513 mp teren
3E
Hotel/Pensiune, de 600 mp, în Aradul Nou
549.000 €
Arad, Aradul Nou
600 mp utili
1.375 mp teren
2006
Spațiu comercial, de 400 mp, în Central
500.000 €
Arad, Central