Doua hale industriale 900 utili,teren de 2800mp, Centurii V

699.000 €
776.67 € / mp

Apahida, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
900 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz ofera spre vanzare teren industrial cu doua hale in curs de executare, situat in imediata apropiere a centurii Apahida -Valcele, spre sat Pata. Accesul se face din drum public asfaltat la care are front de 35ml. Suprafata utila a unei hale este de 450mp. Suprafata totala a terenului este de 2800 mp, imprejmuit cu gard, este asigurat acces cu tirul in interiorul incintei. Constructia halelor se va face cu panouri sandwich de 10 cm, curent trifazic instalat 125 kw, platforma betonata in curte pe 2000mp, iar in interior va fi beton elicopterizat, halele vor fi dotate cu grupuri sanitare. Exista panouri fotovoltaice deja instalate de 5 kw. Hmax in interior este de 6 m. La cerere se pot amenaja si spatii de birou, functie de necesitati. Suprafata totala a terenului este imprejmuita cu gard, este asigurat acces cu tirul in interiorul incintei. SE POATE ASIGURA FINANTARE !! Cod oferta / ID BLITZ: P99382 Id intern: P99382 Suprafata totala: 900 m2 Suprafata birouri: 2 m2 An finalizare constructie: 2025 Stadiu constructie: Finalizat Nr. locuri parcare: 5-10 Tip imobil: Alte tipuri Publicat prin , vezi anuntul complet aici.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 493658
Suprafață utilă: 900 mp
Suprafață utilă totală: 900 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Apahida
Mijloace transport aprox. 1442 m
Școală
education
Gradinita
Învățământ aprox. 178 m
education