Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
2 zile în urmă
- Proprietar
- Comision 0%
de vanzare sau inchiriere spa?iu comercial in Zimnicea situat in fata scolii generale nr 3
17.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
303.57 €
/ mp
Central, Alexandria
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
de vanzare spa?iu comercial in stare de func?
necesita investi?ii majore.Este situat linga ?coala Nr 3.pozitie buna, suprafa?a de 56 m.mai multe detalii la telefon ID anun? : 1750268440
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1644598
Suprafață utilă:
56 mp
Suprafață utilă totală:
56 mp
Istoric preț
Proprietăți similare