De vanzare spatiu comercial in Alexandria / Teleorman

200.000 €
1,226.99 € / mp

Central, Alexandria

Suprafață utilă totală:
163 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Compania imobiliara Apulum94 va ofera spre vanzare un spatiu comercial in suprafață totală de 163 mp, avand amplasare ultracentrala in municipiul Alexandria, pe strada Libertatii, vizavi de Parcul Central. Include atât spațiul "Sud Megashop" cât și biroul de asigurări. Mentionam ca exista echipare pt curent trifazic la locatie, exista grup sanitar, 2 cai acces. Unul din avantajele principale ale acestei locatii este traficul pietonal intens. Pretul (negociabil ) solicitat de proprietar este de 200.000 EUR Foarte important!!! Daca exista real interes pentru achizitie, proprietarul ia in calcul si identificarea unei solutii de plata in rate, aspect ce se va discuta ulterior, dupa semnarea documentelor de baza. Noi credem ca această proprietate reprezintă o oportunitate comercială pentru cei care caută să investească într-o locație premium în inima Municipiului Alexandria. CONTACT: /
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 948605
Suprafață utilă: 163 mp
Suprafață utilă totală: 163 mp
An construcție: 1980

Gara Alexandria Sud
Mijloace transport aprox. 517 m
transport
Gara Alexandria Nord
Mijloace transport aprox. 1917 m
Școală
education
Scoala Generala Mihai Viteazul
Învățământ aprox. 213 m
education
Grup Scolar Alexandria
Învățământ aprox. 474 m
education
Colegiul National Alexandru Dimitrie Ghica