Spatiu comercial central Alesd | Ideal investitie | Bihor

199.900 €
1,397.90 € / mp

Aleşd, Judeţul Bihor

Suprafață utilă totală:
143 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial cu potential excelent de randament, situat ultracentral in Alesd, la parterul unei cladiri cu acces direct din strada. Proprietatea beneficiaza de vitrina stradala generoasa, oferind vizibilitate maxima si expunere excelenta datorita traficului pietonal intens din zona. Spatiul are o suprafata utila de 143 mp si o suprafata construita de 166 mp, fiind eficient compartimentat. In prezent, este impartit in doua spatii independente, ceea ce permite inchirierea separata si obtinerea a doua surse de venit, aspect ideal pentru investitori. Pozitionarea strategica si configuratia flexibila il fac potrivit pentru o gama larga de activitati comerciale sau de servicii, precum si pentru desfasurarea propriei afaceri. Proprietatea reprezinta o oportunitate excelenta atat pentru utilizare imediata, cat si ca investitie pe termen lung. Imobilul are certificat de performanta energetica in lucru. Acesta va fi gata si va fi predat de catre proprietari cumparatorilor, la data semnarii contractului de vanzare. Acesta va fi predat cumparatorilor la data semnarii contractului de vanzare. Pentru informatii suplimentare si vizionari va asteptam cu drag sa ne contactati! Informatiile din anunt au fost furnizate in prealabil de catre proprietar. Agentia nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele modificari in ceea ce priveste pretul sau informatiile prezentate.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1391102