Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Spa?iu comercial showrooom hala (apartamente) Albota
390.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
433.33 €
/ mp
Albota, Judeţul Argeş
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vand spatiu comercial showroom la parter plus etaj: 3 apartamente: parchet, gresie, faian?a, centrale termice, toate utilita?ile. Cladirea este la DN. Suprafa?a: 900 mp P+1. ID anun? : 1758728447
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1663988
Suprafață utilă:
900 mp
Suprafață utilă totală:
900 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Albota
- Spații comerciale de vânzare în Pitești
- Spații comerciale de vânzare în Câmpulung Muscel
- Spații comerciale de vânzare în Bradu
- Spații comerciale de vânzare în Mioveni
- Spații comerciale de vânzare în Călinești
- Spații comerciale de vânzare în Curtea de Argeș
- Spații comerciale de vânzare în Căteasca
- Spații comerciale de vânzare în Lintești
- Spații comerciale de vânzare în Ștefănești
- Spații comerciale de vânzare în Cireșu
- Spații comerciale de vânzare în Dârmănești