Spatiu Comercial de vanzare Cetate

105.000 €
1,521.74 € / mp

Cetate, Alba Iulia

Suprafață utilă totală:
69 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia Imobiliara INTERMEDIA va ofera spre vanzare spatiu comercial in cartierul Cetate, suprafata 69mp, finisat, termopane, gresie, faianta, dotari: apa, curent, internet, grup sanitar (WC), parcare.  Pentru mai multe detali contactati-ma telefonic: - 0756 // 33 // 44 // 31 - George 📌 COD OFERTA / ID intern : 📍 P2028 📍 🎁 Zilnic, oferte noi si actualizate pe: 🌐 🏠 😊 Va asteptam la vizionare !
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1289062
Suprafață utilă: 69 mp
Suprafață utilă totală: 69 mp

Autogara
Mijloace transport aprox. 1954 m
Școală
education
Colegiul Tehnic Apulum
Învățământ aprox. 533 m
education
Grup Scolar Industrie Usoara
Învățământ aprox. 582 m
education
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Învățământ aprox. 598 m
education
Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 761 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 113 m
shopping
Magazin
Supermarket/Mall aprox. 170 m
restaurants
Pizza Erol
Restaurante aprox. 259 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 563 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 48 mp, în Cetate
99.000 €
Alba Iulia, Cetate
48 mp utili
4E
Birou, de 100 mp, în Cetate
98.000 €
Alba Iulia, Cetate
100 mp utili
1E
1995
Spațiu comercial, de 79 mp, în Cetate
100.000 €
Alba Iulia, Cetate
79 mp utili
Spațiu comercial, de 28 mp, în Cetate
100.000 €
Alba Iulia, Cetate