Spatiu comercial de vanzare,Cetate,zona Piata,vad excelent

84.900 €
1,248.53 € / mp

Cetate, Alba Iulia

Suprafață utilă totală:
68 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre vanzare un spatiu comercial situat la parter, cu acces direct din strada si vad excelent, compus din doua unitati separate: un spatiu mai mic si unul mai mare. Fiecare spatiu dispune de grup sanitar propriu, ceea ce ofera posibilitatea desfasurarii a doua activitati distincte, complet independente. Proprietatea este ideala pentru investitie, fiind potrivita pentru orice tip de chirias servicii, comert, beauty, birouri, alimentatie usoara etc. Zona Cetate este una intens circulata, iar proximitatea fata de Piata Cetate confera un flux constant de clienti. O oportunitate excelenta pentru investitori sau pentru cei care doresc un spatiu cu utilitate multipla intr-un cartier foarte bine pozitionat. Cod oferta / ID BLITZ: P136913 Id intern: P136913 Stadiu constructie: Finalizat Tip imobil: Bloc de apartamente
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1083414
Suprafață utilă: 68 mp
Suprafață utilă totală: 68 mp

Autogara
Mijloace transport aprox. 1399 m
transport
Alba Iulia
Mijloace transport aprox. 1612 m
Școală
education
Universitatea 1 Decembrie 1918
Învățământ aprox. 242 m
education
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Învățământ aprox. 560 m
education
Grup Scolar Industrie Usoara
Învățământ aprox. 743 m