Spatiu comercial de vanzare 66 mp, etajul 2, zona Cetate

132.000 €
2,000.00 € / mp

Cetate, Alba Iulia

Suprafață utilă totală:
66 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ propune spre vanzare un spa?iu comercial situat in inima zonei Cetate, una dintre cele mai circulate ?i apreciate zone din Alba Iulia, cu vizibilitate excelenta ?i trafic pietonal intens. ???? Spa?iul este amplasat la etajul 2 din 3 intr-o cladire bine intre?inuta ?i ofera o compartimentare practica ?i versatila: 2 incaperi generoase, potrivite pentru activita?i comerciale sau birouri 1 camera mai mica, ideala pentru recep?ie, arhiva sau spa?iu auxiliar 1 baie 3 balcoane care aduc un plus de lumina naturala ?i deschidere ?? Datorita geamurilor mari ?i orientarii excelente, spa?iul este foarte luminos ?i aerisit, oferind un cadru placut ?i profesionist pentru orice activitate. ? Potrivit pentru birouri, cabinete medicale, saloane de infrumuse?are, centre educa?ionale sau investi?ie in vederea inchirierii ulterioare. ???? Pentru mai multe detalii ?i stabilirea unei vizionari, contacta?i echipa BLITZ Alba Iulia! Cod oferta / ID BLITZ: P101365 Id intern: P101365
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 571258
Suprafață utilă: 66 mp
Suprafață utilă totală: 66 mp
Nr. locuri parcare: 1

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 1597 m
transport
Alba Iulia
Mijloace transport aprox. 1777 m
Școală
education
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Învățământ aprox. 197 m
education
Grup Scolar Industrie Usoara