Spatiu comercial cu front stradal in zona pietonala Ampoi 3

129.000 €
1,612.50 € / mp

Ampoi 3, Alba Iulia

Suprafață utilă totală:
80 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ va propune spre vanzare un spatiu comercial cu front stradal in zona Ampoi 3, cu o pozitionare ideala pentru orice afacere. Acest spatiu situat la parter are o suprafata de 80mp utili, dispune de o vitrina generoasa de 6m, acces dublu, atat prin fata cat si prin spate, un mic grup sanitar pentru personal, tavan inalt pentru depozitare si expunere facila, astfel ca, va confera o flexibilitate sporita in ceea ce priveste viitoarea utilizare a spatiului. Daca ai in minte o afacere si ii cauti casa, anunta-ne si hai sa descoperi alaturi de noi aceasta proprietate! Cod oferta / ID BLITZ: P142475 Id intern: P142475 Stadiu constructie: Finalizat Tip imobil: Bloc de apartamente
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 1539161
Suprafață utilă: 80 mp
Suprafață utilă totală: 80 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 1399 m
transport
Alba Iulia
Mijloace transport aprox. 1612 m
Școală
education
Universitatea 1 Decembrie 1918
Învățământ aprox. 242 m
education
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Învățământ aprox. 560 m
education
Grup Scolar Industrie Usoara
Învățământ aprox. 743 m
education
Colegiul Tehnic Apulum
Învățământ aprox. 792 m
Recreere
restaurants
Framm's
Restaurante aprox. 38 m
parks
Gradina Japoneza
Recreere aprox. 95 m
shopping
Magazin
Supermarket/Mall aprox. 957 m
shopping
SPAR
Supermarket/Mall aprox. 1109 m

Proprietăți similare