Natura Business Park,Afumati,spatiu comercial parter + etaj,investitie

108.900 €
1,089.00 € / mp

Afumaţi, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
100 mp
Nr. niveluri:
1
An construcție:
2019

Descriere spațiu comercial

Natura Business Park,Afumati,spatiu comercial parter + etaj,investitie profitabila Spatiul este situat in primul rand de spatii comerciale ( din cele 5 ) al 4 lea spatiu parter din: spatiu comercial 42,79 mp si grup sanitar 2,97 mp, cu o suprafata; utila; totala; de 45,76 mp, casa scarilor 2,70 mp, cu o suprafata; totala; de 48,46 mp, si la etajul 1 din: spatiu comercial 41,69 mp, casa scarilor 6,93 mp, cu o suprafata; totala de 48,62 mp, precum si dreptul de proprietate asupra cotei- 51,14 mp teren aferent spatiului comercial din terenul ln suprafata totala de 778 mp pe care este construit imobilul
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 459618
Suprafață utilă: 100 mp
Suprafață utilă totală: 100 mp
Regim înălțime: P+1E
An construcție: 2019

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Generala cu cls. I-VIII nr. 2- Voluntari
Învățământ aprox. 1406 m
education
Liceul Tehnologic " Nicolae Balcescu "- Voluntari
Învățământ aprox. 1544 m
education
Gradinita nr. 1 Voluntari
Învățământ aprox. 1599 m
education
Scoala elementara
Învățământ aprox. 1628 m
Recreere
restaurants
Restaurant La Nuci ®
Restaurante aprox. 787 m
parks
Park-Cartier Negro-Pontes (en)
Recreere aprox. 1474 m
shopping
METRO Voluntari
Supermarket/Mall aprox. 1512 m
parks
spatiu verde
Recreere aprox. 1517 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 96 mp, în Chiajna
117.000 €
Județul Ilfov, Chiajna