2 zile în urmă
4
- Agenție
Teren intravilan de vanzare | 2942 mp | Ciurila, Cluj
235.360 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
80 €
/ mp
/ lună
Vişea, Judeţul Cluj
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
De vanzare teren intravilan cu potential excelent de investitie, situat la intrarea in Ciurila, cu acces direct din soseaua principala. Amplasarea intr-o zona accesibila si in continua dezvoltare ii confera un avantaj major atat din punct de vedere al vizibilitatii, cat si al accesului facil catre oras. Proprietatea are o suprafata de 2.942 mp si ofera posibilitatea parcelarii in doua loturi distincte, fiind ideala atat pentru investitii rezidentiale, cat si pentru dezvoltari turistice sau comerciale. Beneficiaza de utilitati existente apa si curent electric iar terenul este drept, usor de amenajat si imprejmuit pe trei laturi. Frontul stradal generos de 72,5 metri ofera multiple posibilitati de compartimentare si amenajare. Terenul este pretabil pentru constructia unei case individuale, pensiuni, cabane de vacanta, spatiu de agrement sau alte proiecte cu destinatie mixta. O oportunitate excelenta pentru cei care isi doresc un teren bine amplasat, acces facil si multiple posibilitati de dezvoltare.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1643281
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Vișea
- Spații comerciale de închiriat în Cluj-Napoca
- Spații comerciale de închiriat în Florești
- Spații comerciale de închiriat în Chinteni