De vanzare teren extravilan in Vama Buzaului!

35.900 € / lună
6.76 € / mp / lună

Vama Buzăului, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
5.310 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren extravilan in Vama Buzaului, cu o suprafata de 5.310 m2, amplasat intr-o zona linistita si apropiata de natura.Terenul ofera multiple posibilitati de utilizare, fiind potrivit pentru activitati agricole, relaxare sau investitie pe termen lung.Proprietatea este usor accesibila si beneficiaza de un cadru natural placut.Potrivit pentru investitie sau activitati economice.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1614760

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
39.000 € / lună
Brașov, Central
600 mp teren
Spațiu comercial, în Predeluț
39.000 € / lună
Județul Brașov, Predeluț
2.600 mp teren
Spațiu comercial, în Șimon
35.000 € / lună
Județul Brașov, Șimon
1.450 mp teren
Spațiu comercial, în Părău
39.432 € / lună
Județul Brașov, Părău
6.572 mp teren
Spațiu comercial, în Central
35.000 € / lună
Județul Brașov, Zărnești
4.363 mp teren
Spațiu industrial, de 6,700 mp, în Feldioara
36.481 € / lună
Județul Brașov, Feldioara
6.700 mp utili
2026
Spațiu comercial, în Sânpetru
32.900 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
527 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Sânpetru
32.900 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
434 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Sânpetru
36.800 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
684 mp teren