Teren intravilan 4.175 mp in Inuri ideal cabana/casa de vacanta

14.000 € / lună
3.35 € / mp / lună

Valea Vinţului, Judeţul Alba

Suprafață teren:
4.175 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ propune spre vanzare un teren intravilan situat in localitatea Inuri, comuna Vintu de Jos, ideal pentru cei care isi doresc liniste si apropiere de natura. Terenul are o suprafata generoasa de 4.175 mp si beneficiaza de curent electric in fata parcelei, fiind potrivit pentru constructia unei case sau a unei cabane. Proprietatea dispune de un platou ideal pentru edificare, cu o deschidere mare la drum, oferind multiple posibilitati de amenajare. Accesul se realizeaza pe drum de pamant, neamenajat, ceea ce asigura un plus de intimitate si un cadru natural autentic. Zona este una pitoreasca, cu o liniste deosebita, perfecta pentru o locuinta retrasa sau o casa de vacanta, departe de agitatia urbana. Pretul este negociabil. Cod oferta / ID BLITZ: P168891
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1534962

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Teiu
13.500 € / lună
Județul Alba, Teiu
500 mp teren
Spațiu comercial, în Drâmbar
13.000 € / lună
Județul Alba, Drâmbar
500 mp teren
Spațiu comercial, în Ciuculești
14.000 € / lună
Județul Alba, Ciuculești
923 mp teren
Spațiu comercial, în Central
13.000 € / lună
Județul Alba, Ocna Mureș
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Drașov
15.000 € / lună
Județul Alba, Drașov
10.400 mp teren
Spațiu comercial, în Inoc
15.000 € / lună
Județul Alba, Inoc
2.000 mp teren
Teren investiție, în Ampoi 3