Teren intravilan 750 mp Ronat

41.000 € / lună
54.67 € / mp / lună

Ronaţ, Timişoara

Suprafață teren:
750 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intravilan in Ronat. Terenul are 750 mp si este ideal pentru o casa individuala sau pentru investitie. Accesul se face pe strada pietruita, iar utilitatile sunt in zona. Disponibilitate imediata! Pentru orice detalii, informatii suplimentare si programarea unei vizionari nu ezitati sa ne contactati. *In poze se observa terenul marcat si raportarea la viitoarea centura de vest a Timisoarei. **Se accepta schimb cu apartament in Timisoara sau teren intravilan in Dumbravita + diferenta! Pret: 41.000 Euro negociabil
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1607720

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Fabrica de Zahar
Mijloace transport aprox. 1175 m
transport
Statie Fabrica de Zahar E7 si M36
Mijloace transport aprox. 1177 m
transport
Fabrica de Zahar
Mijloace transport aprox. 1186 m
transport
Statie Polona retur E7 si M36
Mijloace transport aprox. 1221 m
Școală
education
Gradinita Program Prelungit Nr. 7
Învățământ aprox. 1778 m
education
Scoala Generala nr. 29
Învățământ aprox. 1816 m
education
Şcoala generală nr.29
Învățământ aprox. 1830 m
education
LICEU TEHNOLOGIC INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO
Învățământ aprox. 1943 m
Recreere
restaurants
Cantina Restaurant Bavaria (en)
Restaurante aprox. 774 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1345 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 75 mp, în Lugojului
45.000 € / lună
Timișoara, Lugojului