Spatiu de birouri in Piata Unirii!

690 € / lună
9.72 € / mp / lună

P-ţa Unirii, Timişoara

Suprafață utilă totală:
71 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu de birouri in Piata Unirii! Iti doresti un spatiu de birouri reprezentativ, intr-una dintre cele mai prestigioase zone din oras? Am solutia ideala pentru tine! Se ofera spre inchiriere spatiu de birouri situat in Piata Unirii, intr-o cladire istorica eleganta, care gazduieste sedii de firme si spatii destinate activitatilor profesionale, oferind un cadru business premium si o imagine excelenta pentru compania ta. Spatiul este amplasat la etajul 3 si are o suprafata totala de 71 mp, fiind compus din 3 incaperi luminoase si bine compartimentate, ideale pentru birouri individuale, sediu firma, cabinet de consultanta, activitati administrative sau alte activitati profesionale. Compartimentare: camera de 19 mp camera de 16 mp camera de 36 mp Spatiul beneficiaza de vedere directa spre Piata Unirii, oferind un plus de prestigiu si un ambient placut pentru desfasurarea activitatii zilnice. Se poate inchiria atat integral, intreaga suprafata de 71 mp, cat si partial, in functie de necesitatile chiriasului. De asemenea, spatiul poate fi predat partial mobilat, oferind flexibilitate si adaptabilitate pentru diverse tipuri de activitate. Avantaje: locatie ultracentrala, premium cladire istorica reprezentativa vedere panoramica spre Piata Unirii compartimentare practica posibilitate de inchiriere integrala sau partiala posibilitate de predare partial mobilata ideal pentru birouri, sediu firma sau activitati profesionale Pozitionarea excelenta ofera acces rapid catre institutii publice, restaurante, cafenele, transport public si toate facilitatile centrului orasului. Un spatiu perfect pentru afacerea ta, intr-o locatie care inspira profesionalism si incredere. Spatiul este disponibil incepand cu data de 1.06.2026! Pentru mai multe informatii si programarea unei vizionari, te invit sa ma contactezi! Remus Beiusanu Telefon: 07********37 Email: CP3048201