Ieri
3
- Proprietar
- Comision 0%
Garaj in zona Girocului Martirilor Timisoara
80 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
4.44 €
/ mp
/ lună
Girocului, Timişoara
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Inchiriez in zona Girocului, aproape de Riviera, garaj in baterie, strada Meziad. Suprafata 18 mp . nu raspund la mesaje. tel whatsup ID anun? : 1778606863
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 19 Mai 2026
ID anunț: 1635984
Suprafață utilă:
18 mp
Suprafață utilă totală:
18 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Girocului
- Spații comerciale de închiriat în Timișoara
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Șagului
- Spații comerciale de închiriat în Complex Studențesc
- Spații comerciale de închiriat în Torontalului
- Spații comerciale de închiriat în Lipovei
- Spații comerciale de închiriat în Aradului
- Spații comerciale de închiriat în Mehala
- Spații comerciale de închiriat în Iosefin
- Spații comerciale de închiriat în Ultracentral
- Spații comerciale de închiriat în Freidorf