Teren 10.740 mp cu 150 ml front stradal, zona Giroc, Timisoara

4.300.000 € / lună
400.37 € / mp / lună

Girocului, Timişoara

Suprafață teren:
10.740 mp
Nr. niveluri:
3

Descriere spațiu comercial

ID: P10809 Golden Real Estate va propune achizitionare un teren si posibilitatea dezvoltarii unui cartier in zona Giroc din Timisoara, pe o parcela de teren cu o suprafata de 10.740 metri patrati si un front stradal de 150 de metri liniari care ofera o oportunitate excelenta pentru constructia de imobile cu locuinte colective in regim S+P+3E. Aici aveti un teren neconstruit, cu acces direct la sosea si toate utilitatile disponibile in fata parcelelor, ceea ce face locul potrivit pentru dezvoltare. Pret: 400,37 euro/mp. Agent Golden Real Estate Timisoara.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1632167
Regim înălțime: P+3E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Muzicescu E3
Mijloace transport aprox. 465 m
transport
Apicultorilor
Mijloace transport aprox. 565 m
transport
Statie Apicultorilor E3
Mijloace transport aprox. 578 m
transport
Mures
Mijloace transport aprox. 587 m
Școală
education
Gradinita Goghita
Învățământ aprox. 466 m
education
Institutul de Cercetari pentru Energii Regenerabile
Învățământ aprox. 691 m
education
Gradinita Broscuta Fermecata
Învățământ aprox. 946 m
education
Gradinita Program Prelungit Nr. 11
Învățământ aprox. 978 m
Recreere
parks
Viitor Parc Braytim
Recreere aprox. 136 m
restaurants
Arizona
Restaurante aprox. 176 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 673 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 984 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sud
4.200.000 € / lună
Timișoara, Sud
210.000 mp teren
Spațiu comercial, în Aradului
4.283.868 € / lună
Timișoara, Aradului
152.995 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Braytim
4.400.000 € / lună
Timișoara, Braytim
12.700 mp teren
3E