Gh. Lazar - Spatii birouri - Su: 144mp - Centrala proprie

800 € / lună
5.56 € / mp / lună

Circumvalaţiunii, Timişoara

Suprafață utilă totală:
144 mp

Descriere spațiu comercial

IM Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu pentru birouri de 144mp impatit in 5 camere, 2 bai si un balcon pe lungimea spatiului, la etajul 1.Confortul termic este realizat cu centrala proprie pe gaz.Spatiul se afla intr-un imobil cu parter si etaj intr-o pozitie cu vad comercial si vedere dintr-o artera principala.Locuri de parcare se gasesc in zona.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 09 Aprilie 2026 ID anunț: 898583
Suprafață utilă: 144 mp
Suprafață utilă totală: 144 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Circumvalatiunii E2
Mijloace transport aprox. 47 m
transport
Gheorghe Lazar
Mijloace transport aprox. 47 m
transport
Statie Ghe. Lazar A13 retur
Mijloace transport aprox. 65 m
transport
Calea Circumvalatiunii
Mijloace transport aprox. 76 m
Școală
education
Clubul Sportiv Scolar Bega
Învățământ aprox. 172 m
education
Gradinita nr. 26
Învățământ aprox. 229 m
education
Grădiniţa nr. 26 Timişoara
Învățământ aprox. 237 m
education
Gradinita nr. 36
Învățământ aprox. 317 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 111 m
shopping
DM
Supermarket/Mall aprox. 129 m
restaurants
Kaufland Grill
Restaurante aprox. 130 m
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 151 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 53 mp, în Girocului
851 € / lună
Timișoara, Girocului
53 mp utili
6E
2011
Spațiu comercial, de 48 mp, în Elisabetin