Mai mult de un an
8
- Proprietar
- Comision 0%
Proprietar ofer spre inchiriere spa?iu comercial la artera principala
1.100 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
4.40 €
/ mp
/ lună
Central, Timişoara
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Proprietar ofer spre inchiriere spa?iu comercial ,in cladire noua,la artera principala,150 mp,cu locuri de parcare,cladire supravegheata video,2 wc pt barbati si femei,pre? 1100 euro ID anun? : 1747036432
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 24 Mai 2026
ID anunț: 1068262
Suprafață utilă:
250 mp
Suprafață utilă totală:
250 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Timișoara
- Spații comerciale de închiriat în Șagului
- Spații comerciale de închiriat în Complex Studențesc
- Spații comerciale de închiriat în Torontalului
- Spații comerciale de închiriat în Girocului
- Spații comerciale de închiriat în Lipovei
- Spații comerciale de închiriat în Iosefin
- Spații comerciale de închiriat în Aradului
- Spații comerciale de închiriat în Mehala
- Spații comerciale de închiriat în Ultracentral
- Spații comerciale de închiriat în Freidorf