Spatiu comercial de inchiriat, zona Constantin Brancoveanu

3.250 € / lună
16.25 € / mp / lună

Brâncoveanu, Timişoara

Suprafață utilă totală:
200 mp
An construcție:
2020

Descriere spațiu comercial

Westside Imobiliare vă prezintă spre închiriere un spațiu generos și versatil, situat în zona Constantin Brâncoveanu, ideal pentru activități de birouri, clinică medicală, showroom, afterschool, sediu firmă sau alte activități comerciale care necesită vizibilitate și acces facil. Spațiu comercial / birouri – 200 mp utili Cu o suprafață totală de 200 mp, proprietatea este compartimentată inteligent în 4 încăperi separate, oferind flexibilitate în organizarea activității. Fiecare spațiu poate fi adaptat în funcție de specificul business-ului dumneavoastră – birouri individuale, săli de ședință, cabinete sau zonă open-space. Caracteristici și beneficii: Suprafață utilă: 200 mp 4 încăperi distincte 10 locuri de parcare în curte – un avantaj major pentru angajați și clienți Centrală termică proprie Încălzire în pardoseală – confort termic superior și eficiență energetică Acces facil și zonă bine cotată Spațiul se remarcă prin funcționalitate, confort și accesibilitate, fiind potrivit pentru companii care își doresc un sediu reprezentativ într-o zonă bine poziționată. Preț chirie: 3.250 euro / lună Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări, echipa Westside Imobiliare vă stă la dispoziție cu profesionalism și promptitudine: !
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1384976
Suprafață utilă: 200 mp
An construcție: 2020

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport