Spatiu 95 mp pentru birouri zona Balcescu

600 € / lună
6.32 € / mp / lună

Bălcescu, Timişoara

Suprafață utilă totală:
95 mp
An construcție:
1960

Descriere spațiu comercial

APOSTU ESTEATE va propune spre inchiriere spatiu 95 mp, birouri, Balcescu. De inchiriat spa?iu de birouri 95 mp situat in Timi?oara, zona Pia?a Balcescu, ideal pentru firma, cabinet sau activita?i profesionale. Imobilul se afla la demisol , complet amenajat, compartimentat in 4 camere spa?ioase ?i luminoase, cu 2 bai moderne. Beneficiaza de incalzire in pardoseala, finisaje de calitate ?i acces facil la puncte de interes: mijloace de transport, restaurante, banci ?i institu?ii. Zona este intens circulata, dar lini?tita, perfecta pentru un mediu de lucru eficient ?i profesional. Va asteptam cu drag la o vizionare. CP2497592
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 527212
Suprafață utilă: 95 mp
Suprafață utilă totală: 95 mp
An construcție: 1960

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Nicolae Balcescu
Mijloace transport aprox. 37 m
transport
Piata Nicolae Balcescu
Mijloace transport aprox. 118 m
transport
Statie Nicolae Balcescu Tv5, Tv6, Tv7, Tv8
Mijloace transport aprox. 118 m
transport
Statie Facultatea de Mecanica E8
Mijloace transport aprox. 249 m
Școală
education
Scoala Generala Numarul 22 Timisoara - Doja (en)
Învățământ aprox. 109 m
education
Scoala Generala Numarul 22 Timisoara
Învățământ aprox. 118 m
education
Corp Gimnaziu
Învățământ aprox. 121 m
education
Liceul Teoretic Grigore Moisil