3 luni în urmă
9
- Agenție
De inchiriat spatii pentru birouri in vila, zona Balcescu
170 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
15.45 €
/ mp
/ lună
Bălcescu, Timişoara
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
De inchiriat spatii pentru birouri in vila, parter, cladire de birouri, nu este SAD, spatiu in suprafata de 14 mp la pretul de 170 Euro+TVA si spatiu in suprafata de 25 mp la pretul de 300 Euro+TVA, la pretul chiriei se adauga si cheltuielile de intretinere, grupuri sanitare pe hol, incazire centrala pe gaz, acces in curte. Tel.
, Agentia Imobiliara Ralf Consulting La vizionare se semneaza un contract de intermediere. ID anun? : 1772622913
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1266192
Suprafață utilă:
11 mp
Suprafață utilă totală:
11 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Bălcescu
- Spații comerciale de închiriat în Timișoara
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Șagului
- Spații comerciale de închiriat în Torontalului
- Spații comerciale de închiriat în Complex Studențesc
- Spații comerciale de închiriat în Girocului
- Spații comerciale de închiriat în Lipovei
- Spații comerciale de închiriat în Iosefin
- Spații comerciale de închiriat în Aradului
- Spații comerciale de închiriat în Mehala
- Spații comerciale de închiriat în Ultracentral