Teren 10 ari de vanzare zona Parc Tatarasi

137.000 € / lună
137 € / mp / lună

Central, Suceava

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere spațiu comercial

Expert Imobiliare Bucovina Teren de vanzare in Oras Suceava 1000 mp intravilan Deschidere 25 m Locatia Parc Tatarasi Toate utilitatile Intabulat Zona perfeca pentru casa Se vinde cu proiect autorizat 137000 Euro (folosesti formularul de contact) ID intern: 142.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 15 Aprilie 2026 ID anunț: 1323096

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Suceava Burdujeni
Mijloace transport aprox. 647 m
Recreere
shopping
Carrefour
Supermarket/Mall aprox. 474 m
shopping
Shopping City Suceava
Supermarket/Mall aprox. 482 m
restaurants
La Mama
Restaurante aprox. 773 m
parks
Parc
Recreere aprox. 956 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Burdujeni
150.000 € / lună
Suceava, Burdujeni
1.900 mp teren
Spațiu comercial, în Central
150.000 € / lună
Suceava, Central
7.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
130.000 € / lună
Suceava, Central
8.366 mp teren
Spațiu comercial, în Central
150.000 € / lună
Suceava, Central
780 mp teren
Spațiu comercial, în Central
150.000 € / lună
Suceava, Central
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
129.800 € / lună
Suceava, Central
1 mp teren
Spațiu comercial, în Central
139.000 € / lună
Suceava, Central
7.100 mp teren
Spațiu comercial, în Burdujeni
150.000 € / lună
Suceava, Burdujeni
1.505 mp teren
Spațiu comercial, în Central
130.000 € / lună
Suceava, Central
6.000 mp teren