Teren intravilan 3750 mp, cu PUZ, zona platoului Radaia

187.500 € / lună
50 € / mp / lună

Suceagu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
3.750 mp

Descriere spațiu comercial

Bling Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan de 3750 mp, parcelabil, cu CF, are PUZ , pretabil pentru hala si casa de serviciu. Suprafata este relativ dreptunghiulara, 86/44 ml. Terenul este situat pe un platou cu vedere catre Restaurantul Bonanza de la intrarea din Radaia. Are carte funciara si CERTIFICAT DE URBANISM NOU si PUZ. Se poate vinde si pe parcele (3 parcele de cate 1000 mp si una de 750 mp). Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati! ID: P13297
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte
Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1392272

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Suceag
Mijloace transport aprox. 526 m
Școală
education
Scoala cu clasele I_VIII Suceagu
Învățământ aprox. 1707 m
education
Scoala
Învățământ aprox. 1740 m
education
Gradinita Suceagu
Învățământ aprox. 1749 m
Recreere
restaurants
Hotel Sun Garden
Restaurante aprox. 1906 m
restaurants
SunGarden Golf & SPA Resort (en)
Restaurante aprox. 1976 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Suceagu
169.900 € / lună
Județul Cluj, Suceagu
8.500 mp teren
Spațiu comercial, în Feleacu
190.000 € / lună
Județul Cluj, Feleacu
1.004 mp teren
Spațiu comercial, în Florești
175.000 € / lună
Județul Cluj, Florești
2.880 mp teren
Spațiu comercial, în Făget
199.710 € / lună
Cluj-Napoca, Făget
2.219 mp teren
Spațiu comercial, în Feleacu
180.000 € / lună
Județul Cluj, Feleacu