Teren de vanzare zona Bran-Moieciu

35.000 € / lună
24.14 € / mp / lună

Şimon, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
1.450 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan, in suprafata de 1450 mp cu drum de servitute, localitatea Simon - Podul Simonului (zona Bran - Moieciu).Terenul este inclinat, in forma de trapez, fara vecini in imediata apropiere. Accesul se face pe langa Schitul SF. Imparati Constantin si Elena. In zona sunt pensiuni si case de vacanta. Utilitatile sunt in apropiere.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1600969

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1301 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Astra
38.000 € / lună
Brașov, Astra
10.000 mp utili
Spațiu industrial, de 6,000 mp, în Griviței
33.000 € / lună
Brașov, Griviței
6.000 mp utili
Spațiu industrial, de 7,500 mp, în Vest
37.500 € / lună
Brașov, Vest
7.500 mp utili
2026
Spațiu industrial, de 7,000 mp, în Periferie
31.500 € / lună
Județul Brașov, Ghimbav
7.000 mp utili
2026
Spațiu comercial, în Sânpetru
36.000 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
773 mp teren
Spațiu comercial, în Sânpetru
32.900 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
527 mp teren
Spațiu industrial, de 6,700 mp, în Feldioara
36.481 € / lună
Județul Brașov, Feldioara
6.700 mp utili
2026
Spațiu comercial, în Central
34.000 € / lună
Județul Brașov, Râșnov
850 mp teren
Spațiu comercial, în Sânpetru
32.500 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
908 mp teren