Vila individuala | Ultracentral | 270 mp utili | Ideal locuin?a sau bu

1.750 € / lună
6.48 € / mp / lună

Ultracentral, Sibiu

Suprafață utilă totală:
270 mp
An construcție:
1999

Descriere spațiu comercial

Vila individuala | Ultracentral | 270 mp utili | Ideal locuinta sau business O proprietate rara pe piata, pozitionata ultracentral, care iti ofera libertatea de a o folosi exact cum ai nevoie: locuinta spatioasa sau spatiu comercial reprezentativ. Cu o suprafata generoasa si o compartimentare versatila, aceasta vila este potrivita pentru firme, cabinete, birouri sau pentru cei care isi doresc un stil de viata premium chiar in inima orasului. Suprafata utila: 270 mp Curte proprie: 100 mp Compartimentare ampla si flexibila: 6 camere spatioase ideale pentru birouri, livinguri sau dormitoare 3 bai principale + 1 baie de serviciu curte individuala perfecta pentru relaxare sau zona de asteptare / socializare Potential ridicat de utilizare: sediu firma / birouri clinica / cabinet medical salon / activitati comerciale locuinta premium pentru familie Avantaje cheie: locatie ultracentrala vizibilitate si acces excelent curte proprie intimitate rara in centru spatiu generos si usor de adaptat potrivit pentru activitati multiple Pret: 1.800 / luna (negociabil) Catalin Nasta Tower Imob
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1655410
Suprafață utilă: 270 mp
Suprafață utilă totală: 270 mp
An construcție: 1999

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
BRD
Mijloace transport aprox. 177 m
transport
Constitutiei