Teren intravilan 536 mp cu deschidere de 14 m Piata Cluj

215.000 € / lună
401.12 € / mp / lună

Piaţa Cluj, Sibiu

Suprafață teren:
536 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan 536 mp cu deschidere de 14 m proiect si autorizatie de construire incluse Va propunem spre vanzare un teren intravilan complet pregatit pentru constructie, cu o suprafata totala de 536 mp si o deschidere de 14 metri la strada, ideal pentru dezvoltarea unei locuinte moderne, asa cum este proiectul prezentat in imagine. Caracteristici teren: Suprafata totala: 536 mp Deschidere la strada: 14 ml Regim juridic: Intravilan, construibil Utilitati: apa, canalizare, gaz, energie electrica toate la limita proprietatii Acces: drum asfaltat / amenajat Topografie: teren drept, excelent pentru constructie fara costuri suplimentare de terasament Avantaje: Terenul beneficiaza deja de autorizatie de construire, ideal pentru cei care doresc sa inceapa lucrarile imediat. Proiectul aprobat include o casa moderna S+P+E, cu terase generoase, parcare pentru mai multe masini si un concept arhitectural actual. Zona este formata exclusiv din case, oferind intimitate si un mediu linistit. Pozitionare foarte buna, potrivita atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Destinatie ideala: locuinta familiala moderna investitie (inchiriere pe termen lung / dezvoltare) Pret: 215.000 Negociabil Telefon: (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1386316

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Campului 1
Mijloace transport aprox. 100 m