Spatiu comercial la strada – zona Dedeman

2.559 € / lună
18.15 € / mp / lună

Mihai Viteazul, Sibiu

Suprafață utilă totală:
141 mp
Nr. niveluri:
8

Descriere spațiu comercial

Oglan Imobiliare ofera spre inchiriere un spatiu comercial modern, situat la parterul unui bloc intr-una dintre cele mai dinamice si cautate zone comerciale din Sibiu, usor accesibil si potrivita pentru activitati comerciale, de servicii sau birouri. Spatiul are o suprafata utila de 141 mp compartimentat in 2 incaperi cu posibilitatea de amenajare flexibila, in functie de nevoile activitatii dumneavoastra, precum si un grup sanitar. Dispune de incalzire in pardoseala, contorizari separate pentru utilitati, instalatie pregatita pentru sistem de supraveghere si mai ales, acces direct din strada si vitrina impresionanta de 9 ml. In fata locatiei sunt disponibile exclusiv 4 locuri de parcare. Beneficii: -Cladire noua, moderna, la prima inchiriere! -Locatie la strada; zona accesibila si vizibila! -Suprafata utila-141mp (compartimentare flexibila) -Vitrina 9 m. -Parcare: 4 locuri incluse -Contorizare separata Destinatii posibile: – Spatiu comercial -Birouri / firma de servicii -Salon de infrumusetare -Cabinet medical -After school / activitati educationale -etc. Cu o suprafata utila de 141 mp si acces direct din strada, spatiul ofera conditii ideale pentru activitati de alimentatie publica, retail modern sau servicii. Pret: 15€ mp/luna + TVA! Oglan Imobiliare – 18 de ani de incredere pe piata imobiliara. Contacteaza-ne pentru detalii si programeaza o vizionare! Nr grupuri sanitare: 1 Suprafata construita: 162 mp Nr incaperi: 2 Utilitati - Sistem incalzire (Centrala proprie,Incalzire pardoseala); Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare,Gaz,Telefon) Finisaje - Izolatii termice (Exterior,Bloc izolat termic) Dotari - Contorizare (Apometre,Contor gaz) pret inchiriere: 2115 moneda inchiriere: EUR Disponibilitate proprietate: imediat