Spatiu comercial de inchiriat

650 € / lună
16.25 € / mp / lună

Central, Sibiu

Suprafață utilă totală:
40 mp

Descriere spațiu comercial

## SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT, 40 mp ## IN CARTIERUL ARHITECTILOR . # Acesta indeplineste toate criteriile pentru deschiderea unei afaceri de success: - zona 0 a cartierului Arhitectilor - vad stradal si pietonal mare - situat pe strada cu cele mai multe spatii comerciale din cartier - vizavi de PROFI ,SIMPA - situat aproape de KAUFLAND, LIDL - situat aproape de statie de autobuz - situat langa pietonala, pista de biciclisti - spatiu open space, se poate compartimenta dupa nevoi - amenajat la CHEIE cu material premium - vitrina generoasa - spatiu iluminat cu panouri LED - 3 accese in spatiu - 2 locuri de parcare - incalzire centrala - aer conditionat # Ca si densitate de populatie pe o raza de 10 strazi in zona spatiului commercial exista peste 10.000 apartamente. ` # Din cauza afacerilor foarte putine deschise in cartierul Arhitectilor, spatiul comercial se preteaza la deschiderea multor tipuri de afaceri. 650 negociabil. NU COLABOREZ CU AGENTIILE Imobiliare!!!!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1533226
Suprafață utilă: 40 mp
Suprafață utilă totală: 40 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Billa
Mijloace transport aprox. 239 m
transport
Autogar Q7
Mijloace transport aprox. 312 m
transport
Moldovei 1
Mijloace transport aprox. 456 m
transport
Moldovei 2
Mijloace transport aprox. 463 m
Școală
education
Facultatea de Stiinte Agricole
Învățământ aprox. 378 m