Hotel 4 studiouri 4 camere duble parcare zona Centrala

2.600 € / lună
10.83 € / mp / lună

Central, Sibiu

Suprafață utilă totală:
240 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia GRN Top Invest va propune spre inchiriere o proprietate functionala in regim hotelier, clasificata de Ministerul Turismului drept Hotel 3*, pregatita pentru preluare imediata. Imobilul are o suprafata utila totala de 240 mp si este compartimentat eficient in: - 4 studiouri (dotate cu chicineta proprie, masina de spalat haine, aer conditionat) - 4 camere duble (mini frigider, aer conditionat, paturi 2000 1600) Proprietatea este complet mobilata si utilata la standard ridicat, optimizata pentru exploatare in regim hotelier. Dispune de curte proprie cu posibilitate de parcare, un avantaj major pentru turisti. Locatia este situata in zona Centrala, in apropierea Centrului istoric al Sibiului, cu acces rapid catre principalele puncte de interes, restaurante, gara si zone comerciale. Se inchiriaza exclusiv pentru activitate de cazare. Pret inchiriere: 2.600 Euro luna O oportunitate reala pentru cei care doresc sa preia o afacere functionala, cu reputatie consolidata si potential ridicat de randament. Pentru detalii suplimentare si stabilirea unei vizionari, echipa GRN Top Invest va sta la dispozitie. ID intern: GRN2301
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 27 Aprilie 2026 ID anunț: 1513996
Suprafață utilă: 240 mp
Suprafață utilă totală: 240 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
C.E.C.
Mijloace transport aprox. 255 m
transport
Casa Armatei
Mijloace transport aprox. 325 m
transport