Teren industrial cu PUZ 18500mp cu acces la autostrada

1.276.500 € / lună
69 € / mp / lună

Central, Sibiu

Suprafață teren:
18.500 mp

Descriere spațiu comercial

Smart Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan industrial/ comercial in zona Hornbach . In apropierea terenului sunt deja constructii iar terenul are o suprafata de 18500mp cu un front stradal de 51m. Utilitatile sunt la drum. Pentru mai multe detalii apelati numarul de telefon afisat si precizati ca ati vazut oferta cu id : P18665 Pretul de promovare este de 1.276.500 + TVA /negociabil in functie de conditiile stabilite impreuna cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre aceasta proprietate si pentru programarea unei vizionari, va rugam sa contactati consultantul responsabil. Smart Imobiliare va ofera consultanta completa pe tot parcursul tranzactiei, de la prima vizita si pana la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 14 Aprilie 2026 ID anunț: 1438176

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Obor
Mijloace transport aprox. 36 m
transport
Targ
Mijloace transport aprox. 48 m
transport
Obor 2
Mijloace transport aprox. 174 m
transport
Opel
Mijloace transport aprox. 443 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 18
Învățământ aprox. 827 m
education
Gradinita Nr. 18
Învățământ aprox. 881 m
education
Colegiul Tehnic de Ind. Alimentara(L.I.A.)
Învățământ aprox. 954 m
education
Scoala Generala Nr. 13
Învățământ aprox. 1006 m
Recreere
shopping
PLUS Terezian
Supermarket/Mall aprox. 613 m
restaurants
Pasha Kebab
Restaurante aprox. 641 m