Birou luminos 70 mp in cladire moderna, zona Calea Dum...

790 € / lună
11.29 € / mp / lună

Calea Dumbrăvii, Sibiu

Suprafață utilă totală:
70 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu de birouri generos si luminos, situat la etajul 1 al unei cladiri moderne din zona Calea Dumbravii una dintre cele mai apreciate si dinamice artere ale Sibiului. Spatiul are o suprafata utila de 70 mp si se prezinta sub forma unui open space elegant, completat de un hol de acces si un grup sanitar propriu. Datorita amplasarii intr-o cladire destinata activitatilor de birou, spatiul beneficiaza de infrastructura necesara pentru desfasurarea unei activitati profesionale moderne iluminat natural abundent, ferestre mari, finisaje de calitate si acces facil atat pietonal, cat si auto. Este potrivit pentru birouri de firma, cabinete de consultanta, activitati IT, arhitectura sau alte servicii profesionale ce necesita un cadru luminos, aerisit si reprezentativ. Un spatiu elegant si functional, situat intr-o zona centrala, cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Detaliile si vizionarea sunt la un telefon distanta. Suprafata totala: 70 m2 An finalizare constructie: 1980 Stadiu constructie: Finalizat Numar incaperi: 1 Numar Grupuri Sanitare: 1 Posibilitate parcare: Nu Tip imobil: Cladire de birouri
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1038117
Suprafață utilă: 70 mp
Suprafață utilă totală: 70 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Teatru
Mijloace transport aprox. 189 m